+48 570 004 30  |  info@perfectpeople.com.pl

Praca w Polsce dla Ukraińców

Znajdziemy CI pracę
I uczciwego, polskiego pracodawcę
 
Przestań szukać pracy – pozwól, aby to praca znalazła Ciebie. Setki wysłanych CV, dziesiątki odbytych rozmów i nadal nic? To nie znaczy, że coś robisz źle, po prostu jeszcze nie wiedziałeś o nas.

Madmax jest agencją pośrednictwa pracy stworzoną właśnie dla takich ludzi jak Ty – ambitnych, pragnących się rozwijać i szukających zatrudnienia w Polsce w jednej z wielu renomowanych firm. Pomagamy osobom pochodzenia Ukraińskiego podjąć legalną i dobrze opłacaną pracę w Polsce. Otworzymy Ci drzwi do kariery, wyszkolimy i zaproponujemy ciekawą, rozwijającą pracę. Wszystko, co musisz zrobić to zgłosić się do nas. Od 2007 roku zatrudniliśmy i pomogliśmy znaleźć pracę w Polsce kilku tysiącom osób. Zostań jedną z nich! Zajmujemy się ciągłą rekrutacją i doradztwem personalnym w zakresie rozwoju kariery.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej siatce kontaktów biznesowych działamy szybko, sprawnie i efektywnie. Dodatkowo zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z zatrudnieniem za granicą, w tym wizami i pozwoleniami na pracę. Ty nie musisz się niczym martwić. Po prostu czekaj na telefon od naszego przedstawiciela… i bądź gotowy do wyjazdu.
Co zyskasz
dzięki naszym pracodawcom?
 
ico pracownik1

Doradztwo personalne

Pomożemy Ci w znalezieniu pracy i sprawimy, że Twoja kariera nabierze tempa, a jakość życia znacząco wzrośnie. Nasi specjaliści zajmujący się doradztwem personalnym opracują Twój profil i znajdą pracę odpowiednią do Twoich kompetencji, umiejętności i ambicji. Jesteśmy po to, aby połączyć korzyści pracownika i pracodawcy.
ico pracownik3

Brak opłat wstępnych

Ty, jako kandydat nie ponosisz opłat z tytułu naszych usług. Nic nie ryzykujesz podejmując współpracę z Perfect People, a możesz tylko zyskać – ciekawą, rozwijającą i dochodową pracę w renomowanych przedsiębiorstwach na terenie Polski. Oferujemy usługę leasingu, a jeśli się sprawdzisz, możesz zyskać stałe zatrudnienie.
ico pracownik2

Szybkość zatrudnienia

Możemy poszczycić się naprawdę ekspresowym czasem poszukiwania odpowiedniego stanowiska dla danego kandydata. Współpracujemy z wieloma firmami regularnie składającymi zamówienia kadrowe, dzięki czemu trzymamy rękę na pulsie i możemy natychmiast zareagować. Wyrażając chęć pracy masz szansę na uzyskanie jej praktycznie z dnia na dzień.
ico pracownik4

Jasne zasady

Zgłaszając się do nas dokładnie wiesz, czego możesz się spodziewać Nie stosujemy żadnych kruczków, ukrytych opłat i zobowiązań. Perfect People szczyci się przejrzystością i określaniem jasnych zasad współpracy. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w znalezieniu atrakcyjnej pracy dla Ciebie.
Transparentna rekrutacja
Wypełnij formularz rekrutacyjny
 
Ile razy słyszałeś już stwierdzenie, że praca czeka na Ciebie? Tym razem to prawda. Praca w Polsce jest na wyciągniecie ręki. Prowadzimy ciągłą rekrutację, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i napisz do nas. Poniższy formularz to Twoja przepustka do kariery.
Imię i nazwisko: (*)
Nie wpisano imienia!

Adres email: (*)
Wprowadź poprawny adres email!

Telefon: (*)
Wprowadź poprawny numer telefonu

Wiadomość:
Invalid Input

Załącz ankietę/CV
Nie załączono

Invalid Input