+48 570 004 30  |  info@perfectpeople.com.pl

Pracownicy z zagranicy - wynajem i leasing pracowników

Optymalne korzyści dla firmy
 
Jak szybko można znaleźć odpowiedniego kandydata do pracy? Tak szybko, jak wykonanie kilku telefonów. To nie żart. Zapewniamy przedsiębiorstwom współpracującym z nami stały dostęp do wykwalifikowanych pracowników z zagranicy, których można zatrudnić na zasadzie leasingu lub jednorazowego wykupu. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie uzupełnienie braków personalnych, obniżenie kosztów związanych z zatrudnieniem i kompleksową obsługę kadrową bez konieczności utrzymywania działu kadr w strukturach firmy.

W procesie rekrutacji kierujemy się przede wszystkim dobrem klientów. Wiemy, że zwracając się do naszej agencji, przedsiębiorcy oczekują, że zaproponujemy im najlepszych kandydatów na dane stanowisko, dlatego też dbamy o maksymalną weryfikację umiejętności, kwalifikacji i kompetencji zawodowych personelu. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Jesteśmy pogromcami firmowych wakatów.
ico oferta1
Jednorazowa korzyść

Wykup pracowniczy

 
Przedsiębiorca zadowolony z zaproponowanego przez nas kandydata ma możliwość wykupu takiego pracownika od razu. W takiej sytuacji następuje formalne przekazanie pracownika wraz ze wszystkimi obowiązkami wynikającymi ze stosunku pracy. W ten sposób pomogliśmy już kilku tysiącom osób z Ukrainy i innych krajów znaleźć stałą pracę na terenie Polski. Wykup pracownika to ogromna korzyść dla firmy i możliwość wypróbowania kandydata przed zatrudnieniem go na stałe, co z kolei ogranicza koszty związane z tradycyjnym procesem rekrutacji i brakiem pewności, że zostanie wyłoniony najlepszy kandydat.
Jesteśmy w stanie dostarczyć specjalistę z każdej branży.
ico oferta2
Miesięczna optymalizacja

Leasing pracowniczny

 
Podstawową zaletą współpracy z Perfect People jest to, że przedsiębiorca, jeśli nie chce, nie musi zatrudniać u siebie pracownika na stałe. Leasing to idealny sposób na zyskanie pracowników sezonowych, tymczasowych i na okres próbny. Ten system eliminuje również potrzebę obsługi kadrowo-płacowej, gdyż wszystkie kwestie formalne spoczywają na nas. Optymalizacja kosztów zatrudnienia jest jednym z niezaprzeczalnych argumentów przemawiających za zatrudnieniem pracowników z Ukrainy i Azji za pośrednictwem naszej firmy. Podczas gdy my skupiamy się na znalezieniu osoby odpowiedniej na dane stanowisko, przedsiębiorca może skoncentrować się na rzeczach najważniejszych w procesie rozwoju firmy.
CO zyska Twoja firma
Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom z Ukrainy i Azji
 
ico pracodawca1

Obniżenie kosztów

Zatrudnienie pracownika to spore koszty związane z obsługą kadrowo-płacową, ubezpieczeniami, okresowymi szkoleniami BHP i badaniami. Korzystając z naszych usług wszystkie te koszty zostają u nas. Ponadto masz możliwość wynajęcia konkretnej osoby tylko na pewien czas w trakcie trwania sezonu, unikniesz kosztów zakwaterowania i dowozu pracowników do pracy.
ico pracodawca3

Kompleksową usługę

Potrzebujesz pracownika na stałe czy tylko sezonowo? Interesuje Cię wykup czy leasing? Niezależnie od tego, co wybierzesz, gwarantujemy kompleksową usługę. Prowadzimy usługi kadrowe i zajmujemy się wszystkimi kwestiami prawnymi, zwłaszcza związanymi z legalizacją pobytu w Polsce pracownika z Ukrainy i Azji.

ico pracodawca2

Solidnego pracownika

Zatrudniamy tylko najlepszych. Dajemy gwarancję na każdego kandydata niezależnie od tego, czy jest to personel szeregowy, kadra kierownicza czy wykwalifikowany specjalista. Osoby, z którymi współpracujemy przechodzą złożony proces rekrutacyjny i poddawani są drobiazgowej weryfikacji umiejętności.
ico pracodawca4

Brak ryzyka

Nie składamy obietnic bez pokrycia. Znajdziemy kandydata odpowiadającego Twoim wymaganiom. W przypadku jeśli pracownik nie spisze się na danym stanowisku, zostanie bezpłatnie wymieniony. Natomiast jeśli pracownik się sprawdzi i zechcesz go zatrzymać na stałe, możesz wykupić go na atrakcyjnych warunkach.
Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz kontaktowy
 
Nie czekaj dłużej, aż pracownik idealny przypadkiem wpadnie Ci w ręce. Podejmij działanie i zwróć się do nas,  skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Omówimy szczegóły i przedstawimy kandydatów. Poniższy formularz to Twoja przepustka do rozwoju firmy.
Imię i nazwisko: (*)
Nie wpisano imienia!

Nazwa firmy(*)
Wprowadź nazwę firmy

Adres email: (*)
Wprowadź poprawny adres email!

Telefon: (*)
Wprowadź poprawny numer telefonu

Wiadomość:
Invalid Input

Załącz ankietę pracy
Nie załączono

Invalid Input