+48 570 004 30  |  info@perfectpeople.com.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy - pracownicy z zagranicy

Poznaj wyjątkową

wartość pracowników z Ukrainy i azji

 
Ludzie to najważniejszy kapitał każdej firmy. Pracownicy tworzą solidny fundament, na którym można opierać rozbudowę przedsiębiorstwa, a bez dobrych pracowników nawet najlepszy pomysł na biznes prędzej czy później rozsypie się jak domek z kart. Dlatego Perfect People Madmax stawia właśnie na ludzi. Ludzi przez duże „L”

Od 2007 roku zajmujemy się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy, wyszukując najlepszych, sprawdzonych specjalistów i pracowników szeregowych z zagranicy. Na przestrzeni lat zatrudniliśmy ponad 9000 osób i cieszymy się za każdym razem, gdy któraś z poleconych przez nas osób osiągnie sukces. Jesteśmy firmą tworzoną przez ludzi dla ludzi. Traktujemy się wzajemnie z szacunkiem i właśnie przez takie podejście zdobyliśmy zaufanie wśród zwykłych ludzi, jak i wśród przedsiębiorstw, z których do największych należą takie firmy jak: Poczta Polska, Fabryka Mebli Forte S.A., Real – Auchan, Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J., ETP S.A.DELICPOL Sp. z o.o. Elpigaz Sp. z o.o., Electrical Components International Sp. z o.o. oraz inne.. Dzięki partnerskiej współpracy z zagranicznymi firmami pośrednictwa pracy, dysponujemy natychmiastowym i bezpośrednim dostępem do rozległej sieci agencji, dzięki którym możemy pozyskiwać wysoko wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy oraz Azji jeszcze szybciej i skuteczniej.

Poznaj korzyści wynikające z zatrudniania pracowników z Ukrainy oraz Azji i dowiedz się więcej, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!
Maksymalizacja, optymalizacja
Perfekcja Procesów pracy
 
ico marka1

Niska fluktuacja

Dobrze działające przedsiębiorstwo jest jak naoliwiony mechanizm, gdzie wszystko dokładnie się ze sobą zazębia i działa jak należy, a wymiana sprawnego elementu może tylko zaszkodzić. Podobnie jest z pracownikami. Niska zmienność personelu gwarantuje stabilne działanie przedsiębiorstwa.
ico marka3

Wyszkolona załoga

Dbamy o najwyższe kompetencje zawodowe twarde i miękkie zarówno naszej załogi, jak i pracowników, których rekrutujemy i przekazujemy przedsiębiorcom. Dzięki temu jesteśmy pewni ludzi, z którymi współpracujemy i możemy zagwarantować naszym klientom, że sprawdzą się na danym stanowisku.
ico marka2

Kompleksowość

Jednym z naszych atutów jest kompleksowa obsługa. Zajmujemy się nie tylko pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy oraz Azji, ale również wszystkimi formalnościami wiążącymi się z tego typu formą zatrudnienia. Sprawy rekrutacyjne, kadrowe, ubezpieczeniowe i legalizacyjne zostają po naszej stronie.
ico marka4

Gwarancja realizacji

Zlecając nam znalezienie pracownika odpowiadającego profilowi firmy, konkretnemu stanowisku i Twoim wymaganiom, możesz być pewien, że takiego znajdziemy. Dzięki szerokiej bazie pracowników z zagranicy i rozległej siatce kontaktów biznesowych, zaprezentujemy odpowiednich kandydatów.